[Skip to Content]
Countries

Find local office

Visit local website

Priemysel

Ochranné náterové hmoty spoločnosti Hempel sa používajú v mnohých priemyselných odvetviach vrátane energetiky, infraštruktúry, chemických závodov a pod.

Spoločnosť Hempel ponúka na základe desaťročí skúseností z lodného segmentu antikorózne nátery prakticky pre akýkoľvek typ oceľovej konštrukcie. Naše náterové hmoty zabezpečujú osvedčené a dlhodobo účinné ochranné prvky aj v tých najnáročnejších prostrediach. Naše náterové hmoty možno vďaka najnovšej technológii použiť v zásaditom aj kyslom prostredí – a zabezpečia osvedčenú antikoróznu ochranu, dokonca aj v tých najnáročnejších situáciách.

Len v priebehu pár dní dodáme ten správny produkt so štandardným odtieňom (vrátane štandardov RAL, NCS a BS) pre vaše odvetvie a produkt, a to aj v prípade menších prác. Zákazníci spoločnosti Hempel sú z celého sveta, takže naše produkty vyhovujú svetovým špecifikáciám a náš sortiment je vám k dispozícii kdekoľvek.

+/-
 1. Ropný a plynárenský priemysel

  og

  Spoločnosť Hempel je popredným svetovým výrobcom a dodávateľom vysoko účinných náterových hmôt pre priemyselné odvetvia ťažby, spracovania a distribúcie ropy a plynu. Naše náterové hmoty sa vyznačujú vynikajúcou antikoróznou ochranou aj v najnáročnejších prírodných podmienkach na svete a my vám pre tieto aplikácie poskytneme komplexné riešenie a poradenstvo.

 2. Energetika

  power

  Vďaka širokému sortimentu našich výrobkov a ich globálnej dostupnosti môžeme reagovať na rôzne potreby energetického priemyslu, od prísne riadenej jadrovej energetiky až po inovatívne segmenty veternej energie.

 3. Veterné elektrárne

  wind

  Ako dodávateľ pre odvetvie veterných elektrární pôsobíme od roku 1980. Odvtedy sme spolupracovali s množstvom popredných výrobcov veterných elektrární na vývoji širokého spektra špeciálnych náterov pre všetky súčasti od pozemných veží elektrární a gondol až po základové piliere veterných elektrární na mori a listy rotora.

 4. Infraštruktúra

  infra

  Naše ochranné náterové hmoty možno nájsť na miliónoch povrchov po celom svete. Poskytujú ochranu veľkým investičným projektom pred koróznymi vplyvmi. Naše výrobky pokrývajú potreby celého segmentu infraštruktúry, od mostov a železničných vagónov až po prístavnú mechanizáciu a stavebné projekty všeobecnej povahy.

 5. Chemický priemysel

  chem

  Spoločnosť Hempel si uvedomuje, že každý chemický závod je jedinečný. Preto ku každému projektu v tejto oblasti zaujímame jedinečný prístup, zostavíme optimálny projektový tím z našej celosvetovej siete odborníkov a budeme s vami úzko spolupracovať na návrhu riešenia zodpovedajúcom vašim špecifickým potrebám v oblasti povrchovej úpravy.

Knižnica médií

Navštívte našu knižnicu médií, kde vedľa najrôznejších brožúr a letákov nájdete tiež referenčné projekty, prípadové štúdie, videá a radu ďalších materiálov.

Media Library

Kontakt

Ak máte záujem o ďalšie informácie, kontaktujte

Produkty

 

newsletter-spring-17

Hempel Newsletter

Stiahnite a prečítajte si najnovšie Hempel Newsletter.

Newsletter